08:27 24-08-2011

W tym roku Studio Teatru Muzyki i Tańca otwiera autorską pracownię artystyczną, do której zapraszamy na spotkania indywidualne oraz w kameralnych grupach.
W naszej ofercie znajdą się następujące bloki zajęć:

 • MUZYCZNE (Elżbieta Armatys, Piotr Armatys, Katarzyna Baran, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Marcin Jajkiewicz, https://www.stmit.pl/polskie-randki-szczecin/)
 • TEATRALNE (Paweł Kumięga, Olga Szostak-Janicka)
 • ARTETERAPIA (Ewelina Smagała)
  Zajęcia muzyczne w pracowni artystycznej to ćwiczenia z zakresu gry na instrumencie (fortepian), emisji głosu, interpretacji piosenki, kształcenia słuchu, zasad muzyki. Oferta dodatkowych zajęć skierowana jest nie tylko do członków Studia Teatru Muzyki i Tańca, ale również dla wszystkich uczniów i studentów, dla których prowadzimy korepetycje .
  Zajęcia teatralne to przede wszystkim nauka poprawnej wymowy, pracy nad tekstem (zarówno prozą, jak i wierszem), wykonywania elementarnych zadań aktorskich oraz praca nad ekspresją ruchu scenicznego.

  Więcej informacji na temat arteterapii w zakładce ARTETERAPIA.

  Warto dodać, że zajęcia indywidualne dają największe możliwości rozwoju umiejętności ich uczestnika. Podczas tego typu spotkań nasi pedagodzy mają okazję lepiej poznać swoich uczniów i dostosować program nauczania do ich predyspozycji. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z tej niezwykłej oferty.
  Cena jednej godziny zajęć indywidualnych uzależniona jest od osoby prowadzącej. Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla kilku osób. W takim przypadku ich koszt się zmniejsza.
  Zgłoszenia na zajęcia oraz pytania prosimy przesyłać na adres [email protected], wpisując w temacie „Zajęcia indywidualne – imię i nazwisko ” lub „Arteterapia – imię i nazwisko”.

 • — stmit